חיתוך לייזר


מדוייק איכותי ומקצועי: חיתוך לייזר להדפסה צורנית
אם חיפשת בית דפוס איכותי ומקצועי שיודע לבצע חיתוך בלייזר על ידי מיטב המכשור הדיגיטלי המתקדם, אנחנו בדפוס הנצחון נשמח לספק לך את השירות, עם כל המקצועיות והאחריות.

הדפסה צורנית מקצועית
זה יכול להיות בדיוק בצורה שאתם מבקשים: הדפסה צונרית חיתוך בלייזר מאפשרת לכם להגשים את התכנית שלכם ולקבל את התוצאה שאליה אתם מכוונים.
בבית הדפוס תוכלו להתרשם מהמכשור המקצועי איתו אנחנו עובדים ולראות דוגמאות שימחישו עבורכם את יכולות ההדפסה הצורנית והחיתוך בלייזר שעליהם אנחנו אמונים.

יעוץ מקצועי לחיתוך בלייזר
הצוות המקצועי שלנו (בית דפוס עם 50 שנות ניסיון!) תמיד כאן בשביל לייעץ לכם. דפוס מצויין תמיד מתחיל מבחירה נכונה של המאפיינים (חומרי גלם, מידות ועוד) . הידע הרב שלנו מסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ובשילוב עם המכשור האיכותי והמתקדם שלנו, יש לכם את כל הסיבות לבחור בנו.

חיתוך בלייזר בבית דפוס שעובד אקולוגית
בית הדפוס שלנו דואג לשמור על כדור הארץ ומקפיד להשתמש בחומרים ושיטות עבודה המפחיתות נזק אקולוגי. הדאגה לסביבה ניכרת בכל עבודה שאנחנו עושים ויש לנו את כל הציוד והחומרים שמתאימים לכך.

אילו עוד שירותים יש בדפוס הנצחון?
כל מה שהעסק שלכם צריך: כרטיסי ביקור מיוחדים והדפסת רטרו (וגם כרטיסי ביקור רגילים מכל הסוגים ), מדבקות ויניל, מדבקות שקופות, מדבקות עגולות ועוד, הדפסת ברושורים, מחברות, קלסרים ממותגים, הדפסה בזהב וכסף (כולל הטבעת כסף וזהב), כריכות מכל הסוגים, הדפסת פנקסי חשבוניות, חוברות, ספרים, ניירת משרדית.