הדפסת שמשוניות: מהיום להיום

 השמשונית שלכם עומדת לזרוח

במחלקת הפורמט הרחב של דפוס הנצחון ניתן לבצע מגוון רחב של מוצרים שמשלימים את כל צורכי הפרסום בעסק שלך כגון שימשוניות , רולאפים מדבקות, מדבקות בחיתוך צורני מדבקות רשת.  הדפסת שמשוניות והדפסת שמשוניות מתבצעות כא מדידי יום מהיום להיום וברמה הכי גבוהה שיש. ניקח לדוגמא פוסטרים , פוסטרים יכולים לשמש כפרסומות למוצרים ושירותים שונים, קידום מופעי תרבות, אירועים ומסיבות, כרזות, רפרודוקציות של ציורים, הדפסה של תמונות בגודל פוסטר מאוד מושכת את העין ובימינו כל שטח פרסומי מלא עד אפס מקום בפוסטרים: שלטי חוצות, לוחות מודעות, ורטינות של חנויות, וכו’. הדפסת פוסטרים ידועה כבר מזמן כשיטת פרסום נפוצה ומוצלחת. לכן אם אתם מוכנים לשמוע מאיתנו קצת יותר נשמח לספר לכם אנו מציעים הדפסה בפורמט רחב במדפסת משוכללת ואיכותית ביותר על מגוון מוצרים כגון קנבס ,קאפות , מדבקות/מדבקות רשת , בד,נייר שמשוניות ושלטים , לכל מטרה בהדפסה בצבע מלא (ועמיד בשמש ובתנאים של חוץ) ובאיכות מעולה.

עולם של דפוס איכותי
עם ניסיון של חמישה עשורים בעולם הדפוס אנו מעניקים לכל מי שמגיע אלינו את עבודת הדפוס המקצועית ביותר שיש.

בית דפוס שחושב ירוק
כדור הארץ יקר לנו ולכן אנחנו מקפידים להשתמש אך ורק בחומרים שאינם רעילים ולבצע את כל הליכי המחזור האפשריים והמוכרים בתחום הדפוס. כל זאת למען עולם וכדור ארץ טובים יותר.

יש לכם שאלות ?
אנחנו כאן בדיוק בשביל זה. אם יש לכם התלבטות, שאלה, או רצון לדעת איך בדיוק עובד התהליך, אנחנו כאן בשביל לחלוק אתכם את הידע שלנו, לענות לכם על שאלות ולהעניק לכם בדיוק את שירותי הדפוס שאתם צריכים.

 עומדים בזמנים ואתם נהנים
אנחנו בדפוס הניצחון יודעים שהדפוס שלנו נועד לתת לכם כלים חשובים לעבוד ולהצליח ולכן מקפידים לעמוד בלוחות זמנים מהירים.

הטכנולוגיה מדפיסה לכם
באמצעות המכשור המתקדם, הידע והיכולות שלנו, אנו מציעים לכם הדפסות ברמה הגבוהה ביותר ועושים זאת עם כל השירות והאחריות.

מחירים הוגנים
דפוס איכותי ומצוין לא חייב להיות יקר. אנו מקפידים על קו של מחירים הוגנים המאפשרים לכם להדפיס בכמויות שאתם צריכים ולא להתפשר על סוגי הנייר או על כל מרכיב אחר שמהווה חלק מהזמנת הדפוס שלכם.