הדפסת טפטים

הקיר לובש את החלום שלכם

הדפסת טפטים בתל אביב עם דפוס הניצחון – אתם יכולים לתת לקירות בדיוק את המראה שעליו חלמתם: 
נעים להכיר את הקיר שלכם מחדש. הדפסת טפטים בהזמנה אישית בדיוק כמו שאתם רוצים, זה מה שעושים אצלנו: זו יכולה להיות תמונה של הילדים, או צילום מרהיב של נוף, זה יכול להיות ציור שהילד צייר או כל דבר אחר. אנו דואגים שהטפט שלכם יהיה בדיוק כמו שאתם אוהבים ומעניקים לכם את כל האמצעים להפוך היצירתיות שלכם לטפט מרהיב ומודפס היטב.
במידה ואין לכם קובץ אנו סורקים ואז מדפיסים. התהליך מתחיל מבציע סריקה איכותית במיוחד של המקור אותו אתם רוצים להפוך לתמונה על טפט.
אנו מחזיקים בציוד סריקה איכותי במיוחד והופכים כל ציור פשוט לסריקה איכותית מאוד.

טפטים מהחומרים הכי טובים
אנו בדפוס הניצחון מאמינים ששמירה על איכות הסביבה היא חובה על כולנו, ולכן דואגים להשתמש בחומרים שאינם רעילים ואינם מזהמים את איכות הסביבה.

 מדפיסים לכם טפטים עם שנים של ניסיון דפוס הניצחון הוקם בשנות השישים במטרה להעניק שירותי דפוס מקצועניים ברמה הגבוהה ביותר במחירים סבירים ובמהירות מרבית. אנו מקפידים להמשיך את המסורת ומידי יום נוהגים להדפיס לאנשים את החלומות שלהם ולהגיש להם את הנייר הטרי היישר מהמכונה – עם חיוך

יש לכם שאלות על הדפסת טפטים ?
אנחנו כאן בדיוק בשביל זה. אם יש לכם התלבטות, שאלה, או רצון לדעת איך בדיוק עובד התהליך של סריקת ציור או קובץ והפיכתו לטפט, אנחנו כאן בשביל לחלוק אתכם את הידע שלנו, לענות לכם על שאלות ולהעניק לכם בדיוק את שירותי הדפוס שאתם צריכים

עולם של דפוס איכותי
עם ניסיון של חמישה עשורים בעולם הדפוס אנו מעניקים לכל מי שמגיע אלינו את עבודת הדפוס המקצועית ביותר שיש.

בית דפוס שחושב ירוק
כדור הארץ יקר לנו ולכן אנחנו מקפידים להשתמש אך ורק בחומרים שאינם רעילים ולבצע את כל הליכי המחזור האפשריים והמוכרים בתחום הדפוס. כל זאת למען עולם וכדור ארץ טובים יותר.

 עומדים בזמנים ואתם נהנים
אנחנו בדפוס הניצחון יודעים שהדפוס שלנו נועד לתת לכם כלים חשובים לעבוד ולהצליח ולכן מקפידים לעמוד בלוחות זמנים מהירים.

הטכנולוגיה מדפיסה לכם
באמצעות המכשור המתקדם, הידע והיכולות שלנו, אנו מציעים לכם הדפסות ברמה הגבוהה ביותר ועושים זאת עם כל השירות והאחריות.

מחירים הוגנים
דפוס איכותי ומצוין לא חייב להיות יקר. אנו מקפידים על קו של מחירים הוגנים המאפשרים לכם להדפיס בכמויות שאתם צריכים ולא להתפשר על סוגי הנייר או על כל מרכיב אחר שמהווה חלק מהזמנת הדפוס שלכם.