הדפסת טפטים

הקיר לובש את החלום שלכם

אתם יכולים לתת לקירות בדיוק את המראה שעליו חלמתם: 
נעים להכיר את הקיר שלכם מחדש. הדפסת טפטים בהזמנה אישית בדיוק כמו שאתם רוצים, זה מה שעושים אצלנו: זו יכולה להיות תמונה של הילדים, או צילום מרהיב של נוף, זה יכול להיות ציור שהילד צייר או כל דבר אחר. אנו דואגים שהטפט שלכם יהיה בדיוק כמו שאתם אוהבים ומעניקים לכם את כל האמצעים להפוך היצירתיות שלכם לטפט מרהיב ומודפס היטב. סורקים ואז מדפיסים התהליך מתחיל מבציע סריקה איכותית במיוחד של המקור אותו אתם רוצים להפוך לתמונה על טפט. אנו מחזירים בציוד סריקה איכותי במיוחד והופכים כל ציור פשוט לסריקה איכותית מאוד.

טפטים מהחומרים הכי טובים
אנו בדפוס הנצחון מאמינים ששמירה על איכות הסביבה היא חובה על כולנו, ולכן דואגים להשתמש בחומרים שאינם רעילים ואינם מזהמים את איכות הסביבה. מדפיסים לכם טפטים עם שנים של ניסיון דפוס הנצחון הוקם בשנות השישים במטרה להעניק שירותי דפוס מקצועניים ברמה הגבוהה ביותר במחירים סבירים ובמהירות מירבית. אנו מקפידים להמשיך את המסורת ומידי יום נוהגים להדפיס לאנשים את החולומות שלהם ולהגיש להם את הנייר הטרי היישר מהמכונה – עם חיוך.

יש לכם שאלות על הדפסת טפטים?
אנחנו כאן בדיוק בשביל זה. אם יש לכם התלבטות, שאלה, או רצון לדעת איך בדיוק עובד התהליך של סריקת ציור או קובץ והפיכתו לטפט, אנחנו כאן בשביל לחלוק אתכם את הידע שלנו, לענות לכם על שאלות ולהעניק לכם בדיוק את שירותי הדפוס שאתם צריכים.